Moja witryna
najlepsze katalogi

Informatyka

Najlepsi w branży


MC TEAM Agencja Interaktywna to sprawdzona i rzetelna firma z Poznania, która już kilkunastu lat zajmuje się tworzeniem i projektowaniem nowoczesnych stron internetowych. Ich oferta obejmuje także projektowanie aplikacji webowych, social media, pozycjonowanie SEO oraz tworzenie logotypów. Firma posiada wraz ze swoimi pracownikami posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w swojej branży. Na rynku są bardzo konkurencyjni również pod względem ceny za jaką wykonują usługi. Serdecznie ich polecam i zapraszam do kontaktu poprzez odwiedzenie ich witryny internetowej.


MC TEAM Agencja Interaktywna
cash
os. Przyjaźni 13/67
61-687 Poznań,
tel: 693 859 046
url:
waluta: PLN

System zarządzania zawodami strzeleckimi


Strzelec 4U to najnowocześniejszy system zarządzania zawodami strzeleckimi. Mogą z niego skorzystać różnego rodzaju koła strzeleckie oraz bractwa. System skierowany jest również do samych strzelnic jako ich indywidualny system obsługi klienta. Dzięki niemu prowadzenie zawodów strzeleckich to sama przyjemność. Również sami zawodnicy dzięki dostępowi do wyników na żywo polubią ten system. Od 4 lat ten system z pełnym zadowoleniem działa w kilku bractwach strzeleckich na obszarze woj. Wielkopolskiego. Polecam

Serwis komputerowy


Firma Se-Ko Serwis Poznań działa na terenie Poznania i okolic. Swój oddział posiadają również w innym mieście w wielkopolsce, a mianowicie w Jarocinie. Firma posiada już 10 letnie doświadczenie i bogata wiedzę swoich informatyków i serwisantów. Firma dba o każdego klienta i staranie oraz rzetelnie podchodzi do każdej naprawy. Dzięki takiej postawie każdy jest zadowolony i chętnie poleca tą firmę innym. Serdecznie zachęcamy do kontaktu lub odwiedzenia ich witryny w celu zdobycie danych kontaktowych do wybranego oddziału firmy.

Sprawdź ich


Firma Mantykora z Poznania to jedna z liczących się na rynku lokalnym i krajowym firma z obszaru informatyki, która współpracuje już od wielu lat z wieloma firmami. Wykonuje dla nich przeróżne projekty informatyczne. Firma ta oprócz bogatego zaplecza wiedzy, wieloletniego doświadczenia posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników, z której każdy świetnie wykonuje swoją pracę mają na uwadze wymagania i oczekiwania klienta. Dla nich liczy się zadowolony klient, który z pewnością do nich wróci po dalszą współpracę.