Moja witryna
najlepsze katalogi

Usługi

Najlepsza firma w wielkopolsce


Poszukujecie technologi bezwykopkowej! Firma DTA-Technik z Wielkopolski oferuje wysokiej jakości usługi, które zawsze spełniają wymagania swoich klientów. Firma w swojej pracy wykorzystuje najnowszą technologie. Mowa tu m.in. o maszynie pneumatycznej do przecisków Grundoram oraz urządzenia przeciskowego typu kret Grundomat. DTA-Technik to także wyszkolona i rzetelna kadra pracowników, którym zależy na jakości usługi i zadowoleniu klienta. Firma ma swoją siedzibę w Jarocinie i istnieje już od ponad 20 lat. Profesjonalny serwis kretów oraz naprawa maszyn przeciskowych to tylko u nich. Polecam serdecznie.


DTA-TECHNIK Sp. z o.o.
cash
Graniczna 2
63-200 Jarocin,
tel: 517 145 590
url:
waluta: PLN

Kancelaria Adwokacka Tomasz Knapik


Wszystkim serdecznie polecam Kancelarie Adwokacką Tomasza Knapika z Krotoszyna. Jest to osoba rzetelna, która do każdej sprawy podchodzi uczciwie z bogatą wiedzą i umiejętnościami zdobytymi podczas praktyk prawniczych. Kancelaria ta oferuje m.in. usługi z zakresu spraw cywilnych jak i podmiotów gospodarczych. Mowa tu m.in. o sprawach rozwodowych, alimentacyjnych, odzyskiwania długów, odszkodowań, podział majątku. Jest to godny polecenia obrońca w sprawach karnych z różnego zakresu. Więcej informacji znajdą Państwo na jego stronie internetowej. Serdecznie zachęcam do odwiedzin i kontaktu.


Kancelaria Adwokacka Tomasz Knapik
cash
Rynek 20A/1
63-700 Krotoszyn,
tel: 692 098 239
url:
waluta: PLN

Sprawdzona oferta


Firma Tablice24 ze Słupska w woj. wielkopolskim oferuje rzetelną usługę pomocy przy rejestrowaniu pojazdów. Nie zależnie, czy są to nowe samochody, używane oraz kupione w kraju czy też zagranicy. Firma działa już od kilku lat. Współpracuje również z wieloma komisami, dzięki czemu po zakupie auta klienci mogą takim autem wracać na kołach do domu. Tablice24 oferują również usługę przy przygotowaniu dokumentów do akcyzy, czy też wykonują tłumaczenia zagranicznych dokumentów, m.in. umów kupna-sprzedaży oraz dowodów rejestracyjnych. Polecam!


Tablice24.com.pl
cash
Pułaskiego 22
62-400 Słupca,
tel: 333 332 222
url:
waluta: PLN

Agencja Ubezpieczeniowa BiW


Agencja Ubezpieczeniowa BiW ze Słupcy to znana i ceniona firma. Działa na terenie całego województwa wielkopolskiego, a nawet kraju. Współpracuje ze wszystkimi największymi ubezpieczalniami. Firma oferuje bardzo bogaty wachlarz ubezpieczeń, począwszy od Oc samochodu, życia a skończywszy na ubezpieczeniu szkolnym czy też pola. Firma działa na krajowym rynku nieustannie już od ponad 20 lat. Odznacza się wyłącznie najlepszymi opiniami. Jej każdy klient jest zadowolony i chętnie do nich wraca. Firma oferuje najbardziej atrakcyjne cenowo ubezpieczenia. Polecam.

Najlepsi w mieście


Firma remontowa Wojciech Gośliński z Poznania to wieloletnia już tradycja i bogate doświadczenie w wykonywanej pracy. Ich usługi zawsze odznaczały się profesjonalizmem, precyzją i dokładnym wykonaniem. U nich liczy się zadowolenie klienta. Zawsze starają się sprostać wszystkim wymaganiom klientów. Dla nich każdy dzień to nowe wyzwania i ciężka praca. Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowników. Na wyposażeniu posiadają nowoczesny i sprawdzony sprzęt, który również pozwala im na dokładne wykonywanie swojej pracy. Zapraszamy